contributie:

E-mailadres Afdrukken PDF

Leden CGV Urk

De contributie van de maand augustus word rond 29-8-14 afgeschreven

Op uw afschrift komt de vermelding Juli te staan dit is een vergissing het betreft Augustus.

in September worden de wedstrijdkosten van Juni verrekend.

Bedankt voor uw begrip,Bestuur CGV Urk

lestijden 2014-2015

E-mailadres Afdrukken PDF

 

     
     

Maandag

Turnhal de Noord

 
     

 16.00-17.00

2009-2010

 Annet

 17.00-18.15

5e divisie

 Anna

 18.00-20.00

6e divisie jeugd junior

 Anna

 20.00-21.00

 Dames

 Miranda

 21.00-22.00

 Dames

 Miranda

     

 16.15-17.45

 selectie 1

 Yvonne

 17.30-19.30

 selectie 2/3

 Yvonne

 19.30-21.00

 springselectie

 Yvonne

     

 Dinsdag

 Turnhal de Noord

 

16.15-18.00

Selectie 1

Yvonne

 17.00-18.30

 acrogroep 1

 Annet

 18.30-20.00

 acrogroep 2

 Annet

 

 

 

Woensdag

Vlechttuinen

 

14.00-15.00

Club extra

Marij

15.00-16.00

Club extra 

Marij

 

 

 

 Woensdag

 de Nagel

 

 14.00-15.00

2011

 Geja

 15.00-16.00

2010

 Geja

 16.00-17.00

 2009

 Geja

     

 Woendag

 Waaiershoek

 

 17.00-18.00

 G meidengym

 Marij

     

 Woensdag

 Turnhal de Noord

 

 14.00-15.30

voorselectie 2007-2008

Anna /miranda

 15.30-17.30

6e div instap/pup 1 en 2

Anna /miranda

17.15-19.00

5e divisie

Anna /miranda

 

 

 

 14.00-15.00

 2008-2009

 Annet

 15.00-16.00

 2007

 Annet

 16.00-17.00

 2006

 Annet

 17.00-18.00

 05/04/03

 Elske

 18.00-19.00

 02/01

 Elske

19.00 -20.00

2000 en ouder

Elske

 20.00-21.00

 grondgym

 Jeanet

 Donderdag

 Turnhal de Noord

 

 16.15-17.45

 selectie 2004-2005

 Yvonne

 17.45-19.15

 Selectie 2/3

 Yvonne

 19.15-20.45

 selectie 2/3

 Yvonne

 17.00-18.00

Kleuters jongens 

Jonathan

 18.00-19.00

 05/04/03

Corien

 19.00-20.00

 02/01/00/99

Corien

 20.00-21.00

 14 jaar en ouder

Corien

     

 Vrijdag

 Turnhal de Noord

 

 14.00-15.30

 selectie instap 06-07

 Yvonne

 15.30-17.00

 selectie 02-05

 Yvonne

 

 

 

 17.00-18.00

receatie jongens

Lukas

 18.00-19.30

selectie jongens

Lukas

 19.30-20.30

recreatie jongens 12+

Lukas

   

Jongste talenten in de prijzen! En 3x een 4e plaats in play off 6e divisie.

E-mailadres Afdrukken PDF

 

pre rijssen

                                                   foto: L marinthe bakker 2007/ R lidian de vies 2006    

DRUK TURNWEEKEND IN RIJSSEN EN ALMELO!!!!!  

JONGSTE TURNSTERS DOEN MEE IN TALENTENWEDSTRIJD IN RIJSSEN.

Lees meer...

Marja hakvoort pakt weer zilver!

E-mailadres Afdrukken PDF

marja podium

FINALE 4E DIVISIE MET MOOIE PRESTATIES

afgelopen zaterdag was de sporthal in Nieuwleusen het strijdtoneel voor de 4e divisie turnsters.

De districtsplaatsen en podiumplaatsen werden verdeeld en daar werd hard voor gestreden.

Dat in de finalewedstrijd de turnsters dicht bij elkaar zitten qua niveau is logisch dus het gaat om tienden om door te gaan of een medaille te pakken.

Williene timmerman en Ella Ras (2005)lieten mooie stabiele oefeningen zien op alle toestellen vooral op de balk zag het er prima verzorgd uit en werden mooie scores van 13,350 voor Ella en williene scoorde zelfs 13,850 punten ook op sprong en mooie score voor williene 14,125.

williene mag daarmee door naar het district met een 6e plaats in totaal en Ella zat er net naast met een 10e plek.

De pupillen hebben prima gepresteerd maar het was net niet genoeg voor het district maar er werden wel weer stappen vooruit gemaak,bijvoorbeeld door carlien loosman op de brug,13,650 en een derde plaats.

De jeugd was goed bezig en marja Hakvoort mocht de zilveren medaille in ontvangst nemen,totaalscore 51,375 en derde op de brug met 13,300,de beste op sprong was jacoline post met 12,050 punten.

Janna Ras mag samen met Marja naar het district want zij legde beslag op de 6e plaats met 50,275 punten.

De districtsfinale is op 24 mei in Lelystad.

Pagina 1 van 12

Banner
Banner
Banner
Banner

Sponsoren

 

 


 

Wie is online

We hebben 4 gasten online

Inloggen