Nieuwe leden welkom

Leuk dat u belangstelling heeft voor de recreatie gym bij CGVU. Bij een nieuwe aanmelding komt uw zoon of dochter altijd eerst in de recreatiegroep.

Bij de gym is er recreatie voor 4 doelgroepen namelijk: Gym voor meiden, gym voor jongens ( dan staat er Heren achter) , springen voor jongens en meiden en acrogym. Hieronder ziet u een overzicht van de tijden waarop de lessen gegeven worden.

Via het aanmeldformulier (die u vind onder DE VERENIGING) kunt u aangeven voor welke les u graag in aanmerking zou willen komen.

De lessen worden gegeven in gymzaal de Noord of de Nagel. Ook staat er achter de lessen het jaartal waarin de kinderen geboren zijn.

Voor de contributie kunt u ook terecht onder De VERENIGING.

Recreatie Ouder en kind gym Miranda   Vrijdag   9:30-10:15   Nagel          2015/2014

Recreatie ouder en kindgym Miranda     Vrijdag   10:15-11:00  Nagel        2014/ 2013

Peuter en kleuter gym   Geja                   Woensdag 14:00-15:00 Nagel                2013

Kleuter  Geja                                              Woensdag 15:00-16:00 Nagel                2012

Kleuter   Geja                                             Woensdag 16:00-17:00 Nagel                 2011

Recreatie gym Annet                                 Woensdag  13:30-14:30 Noord              2010

Recreatie gym Annet                                 Woensdag  14:30-15:30 Noord              2009

Recreatie gym Annet                                Maandag 17:30-18:30 Nagel                   2008

Recreatie gym Laura Meun                      Vrijdag 14:00-15:00 Noord               2008/2009

Recreatie gym Annet                                Dinsdag  16:30-17:30  Nagel               2007/2008

Recreatie gym Annet                                 Dinsdag 17:30-18:30   Nagel              2007/2008

Recreatie gym Laura Meun                      Donderdag 17:30-18:30 Nagel           2007/2008

Recreatie gym Laura Meun                      Vrijdag 15:00-16:00 Noord               2006/2007

Recreatie gym Laura Meun                       Donderdag 19:30-20:30 Noord       vanaf 2003

Recreatie gym Lydia Hakvoort                  Vrijdag 19:00-20:00 Noord             vanaf 2005

Dames recreatie Louwe-Willem               Maandag  20:30-21:30 Noord     18 jaar en ouder

Dames grondgym Jeanet                           Woensdag 20:30 – 21:30 Noord  16 jaar en ouder

 

Recreatie springen Heren Lucas              Zaterdag 10:45-11:45 Noord        vanaf 8 jaar

Recreatie gym Heren Lucas                      Vrijdag 18:00-19:00 Nagel           6 tot 8 jaar

Recreatie gym Heren Lucas                      Vrijdag 19:00-20:00 Nagel          9 tot 11 jaar

 

Recreatie acrogym kleuters Annet          Maandag 16:30-17:30 Nagel      2013,2012,2011

Recreatie acrogym E-instap Lumanda/Josephina Maandag 16:30-18:00 Noord vanaf 2011

Recreatie acrogym Lumanda/Josephina     Donderdag 18:30-19:30 Nagel vanaf 2011

 

Springen  D en E-Lijn Anita  Dinsdag 16:30-17:30 Noord en Do 16:30-17:30 vanaf 2010

 

Speciaal

Bewegen G-Gym Marij                                Woensdag 17:00-18:00 Nagel alle leeftijden

Fytac Groep Laura Meun                            Donderdag 16:30-17:30 Nagel alle leeftijden